2021 Fiat Egea Tanıtımı Crossover Modeli ile Göz Doldurdu

2021 Fiat Egea Tanıtımı Crossover Modeli ile Göz Doldurdu

0 8

İtalya menşeli ünlü araba markası Fiat, 2021 modellerini kullanıcılarının beğenisine sundu. Türkiye’de en çok tercih edilen araba modellerinden olan Fiat Egea, yeni sezon için farklı tasarımları ve modelleri ile kullanıcılarının karşısına geçti. 2021 model Fiat Egea için yeni bir model göze çarpıyor. Bu zamana kadar Sedan, Hatchback modelleri en çok satılanlar arasındaydı. Ayrıca Fiat Egea Station Wagon modeli de rağbet görüyordu.

Yapılan yeni sezon tanıtımında Crossover model Fiat Egea ile karşı karşıya geldik. Bu modelin tasarımsal özellikleri dikkat çekmeyi başardı. Yeni Fiat Egea 2021 yılının dikkat çeken arabası olacak gibi duruyor. Tanıtıma dair detaylara ve yeni Crossover modelinin özelliklerine haberimizden bakabilirsiniz.

2021 Fiat Egea Tanıtımı ile Ortaya Çıkan Özellikler

Fiat Egea 2021 yeni kasa ve farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Tasarım açısından minimal dokunuşlar yaparak büyük etkiler bırakmayı hedefleyen İtalyan markanın öne çıkan özelliklerini aşağıda görebilirsiniz:

  • Sizlere söyleyebileceğimiz ilk değişiklik logoda olmuş. Fiat 500 modeli logosu önceki modellerden farklılaşmış yeni tasarımıyla göz dolduruyor.
  • Fiat Egea 2021 tanıtımı kapsamında ızgaraların yenilendiğini belirtti.
  • Spor araba kullanmak isteyenler için yeni modeller daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü spor şıklık üzerine katlayarak yeni modellerin oluşmasına imkan vermiş.
  • Elmas kesim jantlara sahip olan arabalarda dijital ekran keyfi katlanarak artmış. Araba kullanırken navigasyon açmayı tercih edenler için yeni ekran avantaj sağlayacak.

Fiat Egea Crossover Özellikleri Dikkat Çekiyor

Fiat Egea sıfır almak için yeni bir model daha tanıtan başarılı marka Crossover’in özellikleri hakkında da bilgi verdi.

  • Yeni Fiat Egea 2021 modeliyle sürücülere konfor sağlamayı hedefliyor. Yerden yüksekliği diğer modeller ile karşılaştırıldığında 7 cm kadar daha yüksek olan Crossover modeli dikkat çekiyor.
  • Kaplamasından, tamponuna kadar birçok özelliği ile gösteriş seven sürücülere hitap edecek.
  • Apple kullanıcıları CarPlay, Android kullanıcıları ise Auto uygulamalarını araç içerisinde herhangi bir kablo takmadan kullanmaya başlayabilecekler.
  • Tüm sunduğu özelliklerle Fiat Egea almayın diyenlerin bile fikrini değiştireceğe benzeyen Crossover modeli sürücülere muhteşem bir deneyim sunacağa benziyor. Fiat Egea 2021 fiyat listesi ise henüz açıklanmadı. Liste açıklandıktan sonra Crossover’in daha yüksek etikete sahip olacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.