2022 GMC Hummer EV Tanıtımı Yapıldı

2022 GMC Hummer EV Tanıtımı Yapıldı

0 13

Teknolojinin gelişmesiyle üretilen araçlar, eski araçlarla karşılaştırıldığı zaman hayal gücünü zorlayacak niteliklere sahip oluyor. Hayalleri zorlayan ve yol tanımaz kamyonet olarak nitelendirilen 2022 GMC Hummer EV de bu araçlardan sadece birisi. Başarılı otomotil firması General Motors tarafından üretilen muhteşem kamyonet tüm özellikleriyle tanıtarak kamuoyuna sunuldu. 2022 GMC Hummer EV tanıtımı sayesinde General Motors yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2022 GMC Hummer EV Özellikleri ile Herkesi Mest Ediyor

Amerika menşeli General Motors son tanıttığı dünyanın ilk süper kamyoneti ile dikkatleri toplamayı başardı. Özellikleri açıklanan ve görüntüsüyle herkesi mest eden kamyoneti herkes merakla bekliyor.

  • Herkesin beğenisine sunulan ve daha şimdiden geçer not olan kamyonet 1000 beygirlik güce sahip. Ayrıca kamyoneti çalıştırdıktan sadece 3 saniye içinde nefes kesen yolculuğunuza kalkış yaparak başlayabiliyorsunuz.
  • 3 elektrikli motor gücü ve off – road sürüş heyecanıyla arazilerde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz dünyanın ilk süper kamyoneti sloganıyla lanse ediliyor.
  • 2022 GMC Hummer EV şarj dolum süresi sayesinde kamyonet tutkunlarına kolaylık sağlıyor. Aracı sadece 10 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde şarj edebiliyorsunuz. Bu kadar kısa şarj dolumu sonrasında tam tamına 160 km yol gidebilirsiniz. Eğer kamyoneti tam doldurursanız gidebileceğiniz mesafe 563 km’ye kadar çıkabiliyor.

2022 GMC Hummer EV Fiyatı Açıklandı

Bir sonraki sene yol tanımaz kamyonet şeklinde piyasaya sürülecek GMC Hummer EV Edition 1 modelinin fiyatı; 112.595 Dolarlık etikete sahip olacak. Ancak diğer modeller için ortalama 80 Bin Dolarlık etiketlerin basılacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.