Baldur’s Gate 3 Oyuncularla Dalga Geçti

Baldur's Gate 3 Oyuncularla Dalga Geçti

0 32

1990 sonu 2000’li yılların başından beri serüvenine devam eden Baldur’s Gate oyunu son zamanlarda yaptığı güncellemeler ve paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlk olarak 20 sene önce karşımıza çıkan oyun bugün geldiğimiz noktada Baldur’s Gate 3 serisiyle gündemden düşmüyor. Özellikle son yapılan güncelleme sonrasında oyunun geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalar hem güldürdü, hem de şaşırttı.

Baldur’s Gate 3 Son Güncellemesi Herkesin Dilinde

Gençlerin takip ettiği ve yıllardan beri oynadığı oyun son güncellemesini yaptı. Yapılan güncelleme sonrasında Baldur’s Gate 3 erken erişime açıldı. Baldur’s Gate 3 son güncellemesi sayesinde oyun severler hem PC, hem de Mac üzerinden oyuna erişim sağlayabiliyor ve oyunu oynayabiliyor. Geliştiriciler yapılan son serinin üzerinde uzun zamandan beri çalışmaya devam ediyordu. Piyasaya sunulduktan sonra analiz sonuçları alınmaya başlanan oyun için geliştiricileri tarafından ilginç bir paylaşım yapıldı.

Baldur’s Gate 3 Geliştiricileri Oyuncuları Adeta Kınadı

Yapılan geliştirmeler neticesinde piyasaya sunulan oyun erişime açıldı. Ancak geliştiriciler oyunun en az hatayla oynanabilmesi adına analizleri takip etti. Analiz sonuçlarına göre; Baldur’s Gate 3 son güncellemesi ile gelen birçok özellik kullanılmıyor. Geliştiriciler yaptığı paylaşımda oyuncuları kınayarak dalga geçti. Oyunculara kullanabilmeleri için boynuzlardan kuyruklara kadar birçok karakter özellikleri verdiklerini ancak bunların hiçbirinin kullanılmadığını söyleyen geliştiriciler herkesi şaşırtan paylaşım yaptılar.

“Standart Vault Dweller Yapıyorsunuz”

Larian Studios tarafından geliştirilen Baldur’s Gate 3 video oyunu için yapılan paylaşımda oyuncularla dalga geçildi. Oyuncuların standart Vault Dweller yaptıklarını söyleyen geliştiriciler farklı ve yeni eklenen özelliklerin hiçbirinin kullanılmadığını ifade ettiler. Oyunu oynayan gençlerden biraz daha yaratıcı ve sıra dışı davranmalarını isteyen geliştiriciler yeni rol yapma oyununun analizlerinden memnun kalmadıklarını da bu paylaşımla ifade etmiş oldular.

Baldur’s Gate 3 Analizleri Takip Edilecek

Geliştiriciler yaptıkları paylaşımın sonunda Baldur’s Gate 3 video oyunu analizlerini takip edeceklerini söylediler. İlk izlenimlerine dair açıklamalarını yayınlayan Larian Studios, oyun oynanmaya devam ettikçe yeni izlenimlerini de paylaşacak. Böylece oyundan daha çok Baldur’s Gate 3 analizleri sonucunda dalga yüklü ve komik paylaşımlar ön plana çıkacak gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.