Call of Duty Black Ops Cold War Beta Sürümü İndirilemiyor

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Sürümü İndirilemiyor

0 15

Birkaç gün önce yayınlanan Call of Duty Black Ops Cold War beta sürümü çeşitli sorunlarla Xbox kullanıcılarını selamladı. Herkesin merakla beklediği ve henüz beta sürümünün indirilebildiği oyun için şikayetler gelmeye başladı. Call of Duty Black Ops Cold War beta sürümü Xbox mağazalarından indirilemiyor, şeklindeki şikayetlerin artmasının ardından konuyla ilgili açıklama Twitter üzerinden yapıldı.

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Sürümü Xbox’ta Çalışmıyor

Oyun ilk olarak PlayStation 4 kullanıcıları için yayınlanmıştı. PlayStation 4 kullanıcılarından herhangi bir şikayet almayan oyunun beta sürümünün diğer platformlarda yayınlanmaya başlamasıyla beraber çeşitli sorunlar baş gösterdi. Bu sorunların en büyüğünü ise; Xbox kullanıcıları yaşadı. Xbox mağazalarından oyunun beta sürümünü indiremediklerini belirten kullanıcılar sosyal medya ile şikayetlerini dile getirince açıklama Twitter üzerinden yapıldı.

Charlie Intel tarafından yapılan açıklamada Call of Duty Black Ops Cold War Xbox’tan indirilmiyor, şeklinde şikayetleri bulunanların Microsoft Store üzerinden erişim sağlayabileceği belirtildi. Böylece oyunu merakla bekleyenlere yönelik resmi bir açıklama yapılarak soruna çözüm getirilmeye çalışıldı.

Call of Duty Black Ops Cold War Etkinliği İki Hafta Sürecek

8 Ekim 2020 tarihinde başlayan etkinlik çerçevesinde 12 Ekim 2020 tarihine kadar PlayStation 4 kullanıcıları oyunun beta sürümünü edindiler. 15 Ekim’de başlayan ikinci haftayla 19 Ekim 2020 tarihine kadar da diğer platformlardan beta sürüm indirilebilecek. Call of Duty Black Ops Cold War satış tarihi ise; 13 Kasım 2020 olarak belirlendi. Bu tarihle beraber PC, PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Series X platformlarında oyun oynanabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.