DonanımHaber Kullanıcısı Dolar Yorumu ile Dikkat Çekti

DonanımHaber Kullanıcısı Dolar Yorumu ile Dikkat Çekti

0 15

Son günlerde Dolar kurunun ciddi bir yükselişe geçmesi hayatımızın birçok alanını etkiledi. Özellikle teknolojik cihazların alımı – satımı noktasında sorunlar kendisini göstermeye başladı. Bilgisayar, tablet ve donanım parçalarının yurtdışından Dolar ile satın alınarak Türkiye’ye getirilmesi satıcıların daha yüksek meblağlar ödemesine neden oldu. Tabi bu durum tüketicileri doğrudan etkileyerek etiketlere yansıdı. Yaşanan tablo karşısında sessiz kalamayanlar birisi de DonanımHaber kullanıcısı oldu. DonanımHaber kullanıcısı Dolar yorumu ile sosyal medyada adından söz ettirdi.

Donanımhaber Dolar Yorumunu Güncelleyen Kullanıcı

Dolar’a dair yorumunu 26 Ekim 2008 tarihinde yapan Blackankas isimli kullanıcı 12 yıl boyunca herhangi bir yorumda bulunmamıştı. 2008 yılında yaptığı yorum esnasında Dolar – TL kuru 1,7 TL’ydi. Dolar kurunu yazarak bilgisayar alınamayacağını ifade eden Blackankas’tan 12 yıl sonra yorum güncellemesi geldi.

Blackankas Dolar –TL kurunda yaşanan ani artışların ardından sessizliğini bozarak yorumunu güncelledi. Yeni yorumunda Dolar’ın 8,14 TL’ye yükseldiğini söyleyerek yine bilgisayar alınamayacağını ifade etti. Yorum güncellemesini tam 12 yıl sonra yani 26 Ekim 2020 tarihinde aynı saat diliminde gerçekleştirdi. Yaptığı güncellemenin ardından sosyal medya ve teknoloji sitelerinde olay oldu.

Blackankas Dolar Yorumu ile Gündeme Oturdu

Yeni güncellediği yorumunda yıllar sonra tekrar bu tarz bir yorumda bulunacağının sinyalini verdi. Ancak net bir zaman belirtmedi. Blackankas DonanımHaber Dolar yorumu sayesinde gündeme oturan ve birçok kişinin derdini birkaç cümleyle anlatan isim haline geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.