Ekim Ayının AnTuTu Puanı En Yüksek Telefonları Açıklandı

Ekim Ayının AnTuTu Puanı En Yüksek Telefonları Açıklandı

0 10

Android telefon kullanıcıları için bir değerlendirme kriteri olan AnTuTu yeni listesini açıkladı. Yaptığı açıklamayla beraber Ekim ayının en iyi Android telefonları belli oldu. AnTuTu, bu zamana kadar yaptığı sıralama sayesinde birçok Android telefon kullanıcısına yol gösterdi. Ayrıca telefon üreticilerinin kendilerine öz eleştirmesine yapmasına da fırsat verdi. Yeni listeye göre en güçlü Android telefon 2020 Ekim ayı kapsamında duyuruldu.

 

AnTuTu Puanı En Yüksek Telefonlar 2020 Ekim Ayı

AnTuTu açıkladığı puan sıralaması neticesinde 2020 yılının Ekim ayı için ilk sıradaki telefonu ilan etti. Yapılan liste sonucunda ilk sırada Huawei Mate 40 Pro yer alıyor. Henüz yeni piyasaya sürülen telefon sunduğu özellikler sayesinde tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. En iyi telefon sıralaması 2020 Ekim ayı için 2. sırada Vivo IQOO oldu. Telefon her ne kadar ilk sırada bulunsa bile yeni ayda Huawei Mate 40 Pro’yu geçemedi.

Huawei Mate 20 Pro Özellikleri ile İlk Sıraya Yerleşti

En iyi telefon yorumlarını kendisine alan telefonun dikkat çeken özellikleri şu şekilde:

  • 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ile kullanıcılarına iyi düzeyde bir arşivleme fırsatı sunuyor.
  • 6,67 inçlik OLED ekranı ve Kirin işlemcisi sayesinde tasarımsal, donanım açısından beklentileri karşılıyor.
  • 50, 12 ve 20 MP’lik 3 arka kamerasının yanı sıra ToF desteğiyle muhteşem görüntüler sunuyor. Ayrıca selfie düşkünleri için 13 MP’lik ön kamerasına ToF eşlik ediyor.
  • 4400 mAh’lık bataryasına hızlı şarj desteği eklenince telefon herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.