En İyi Android Emulator Seçenekleri

En İyi Android Emulator Seçenekleri

0 6

Laptop ve masaüstü bilgisayarları bir Android telefon gibi kullanmanıza imkan veren aracı uygulamalara Android Emulator adı verilmektedir. Günümüzde bu programlardan birkaç tanesi bilinmekte ve bilgisayar kullanıcıları tarafından indirilmektedir. Ancak biz bugün sizlere en iyi Android Emulator seçenekleri hakkında bilgi vereceğiz. Böylece en iyi Android Emülatörü hangisi sorusuna yanıt alarak işinize en fazla yarayacak uygulamayı edinme şansını yakalayacaksınız.

En İyi Emülatör 2020

Android Emülatörlerini bilgisayarınıza indirdikten sonra emülatörün içerisine girmeniz gerekiyor. Buradan Google Play Store’a erişim sağlamak için Gmail adresinizle bağlantı kurmalısınız. Sonrasında hangi uygulamaları indirmek isterseniz tıpkı telefonunuzla işlem yapıyormuş gibi tüm uygulamaları aratabilirsiniz. Üstelik Emulator indir seçenekleri sunan uygulamalar tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. En iyi Android Emülatörleri için seçenekleri aşağıda görebilirsiniz:

  • BlueStacks Android Emulatörü: En iyi emülatör, PUBG oyunu için BlueStacks uygulamasıdır. Bu uygulama bilgisayarınızda herhangi bir şekilde kasma, donma yapmaz. Gereksiz reklam ve zararlı yazılımlar içermez. Günümüzde en fazla kullanılan emülatör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.
  • Ko Player Android Emülatörü: Yine ücretsiz uygulamalardan birisidir. BlueStacks kadar kullanılmasa bile KO Player indir seçeneğini kullanarak bir emülatör edinen birçok bilgisayar kullanıcısı bulunmaktadır.
  • Nox Android Emülatörü: Nox emulator yine sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Geçmiş senelerde daha fazla kullanılsa bile günümüzde BlueStacks’in gölgesinde kalmıştır.
  • MEmu Android Emülatörü: Son zamanlarda özellikle video oyunu oynamak isteyenler MEmu Emulator kullanmaktadırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.