Tüm Oyunlar Steam Netflix Yeni Spotify Yeni Blutv Yeni Youtube Premium

Arma 3, Steam’ de Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oldu (İndirimli Satın Alma Fiyatıyla)

Periyodik olarak kampanyalar düzenleyen Steam’ den yepyeni bir kampanya daha geldi. Yeni kampanyasında Steam, oyun piyasasına damga vuran FPS türündeki Arma 3’ ü ücretsiz sunuyor. Kampanya 4 gün boyunca sürecek ve bu süre içerisinde oyun tutkunları ücretsiz olarak oyunu oynayabilecek. Bu 4 günlük süre içerisinde oyunu beğenenler 70% indirimle satın alma şansını yakalıyor.

Online oyun platformu Steam’ in periyodik olarak düzenlediği kampanyalarına bir yenisini getiren Arma 3 kampanyasıyla, son dönemlerin en popüler FPS türündeki oyununu ücretsiz olarak oynama imkanı bulunuyor. Steam’ in yeni kampanyası son dönemlerin en iyi FPS oyunlarından Arma 3 için 4 günlük ücretsiz olarak oynama imkan veriyor. Bununla birlikte kampanyayı daha da iyi bir noktaya taşıyan bu sürede oyunu beğenip, satın almak isteyenler için sunulan 70% oranında indirim bulunuyor.

Arma 3, 2013’ te piyasaya sürülmüştü. Çok sayıda özelliği bünyesinde barındıran ve oyuncuların online olarak oynayabileceği asker temalı bir FPS oyunudur. Sürekli olarak geliştirmeleri devam ettiğinden çok sayı da mod ve ek paket yayımlaması gerçekleştirildi. Bu şekilde 7 yıllık uzun serüvenine rağmen oyun tutkunlarının hala ilk günkü keyifle oyunu oynamaya devam etmesini sağlıyor.

Arma 3 hafta sonu süresince Steam’ de Yüzde 70 İndirimli

20’ yi aşkın araç, 40’ dan fazla silahın bulunduğu son derece geniş kapsamlı bir asker oyunu olan Arma 3, sınırsız üretilebilir içerik yapısıyla dikkat çekiyor. Bu şekilde oyuncuların kendi projelerini oluşturabilmeleri ve dizaynını sağlayabilmeleri mümkün oluyor. Sürekli güncellemelerin sürmesiyle birlikte yeni paketlerin yayımlanması da oyun keyfini çok daha zengin bir hale getiriyor.

Steam kampanyası dahilinde Arma 3 oyunu 4 gün süreyle ücretsiz olarak denenebiliyor. Eğer bu süre içerisinde oyunu beğenerek almaya karar verirse oyun tutkunları için Steam 70% oranında indirim sunuyor. Bu sayede Arma 3 resmi satış fiyatı olan 75 TL yerine sadece 22.50 TL’ ye oyunu satın alabilme şansına sahip olunuyor. Aynı zamanda da ek paketlerde de indirimden yararlanılabiliyor. Arma 3 toplu ek paketleri için kampanya süresinde 55%, 65% ve 73% gibi pakete göre değişkenlik gösteren oranlarda indirimlerle alınabiliyor.