HomePod Mini Özellikleri Belli Oldu

HomePod Mini Özellikleri Belli Oldu

0 25

Apple firmasının geçtiğimiz günlerde yaptığı iPhone 12 tanıtım etkinliği dünya çapında büyük bir yankı uyandırmıştı. 4 farklı iPhone 12 cihazı tanıtan Apple bunun haricinde HomePod Mini tanıtımı da yaptı. Evlerde kullanılabilecek ve minimal tasarımıyla dikkat çeken hoparlör için birçok detay belli oldu. HomePod Mini özellikleri hakkında bilgi veren firma, HomePod Mini fiyatı konusunda da açıklama yaptı. İşte merak edenler için tüm detaylar…

HomePod Mini Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

HomePod Mini Türkiye’de satılacak mı? sorusu herkesin kafasını karıştırırken cihazın özellikleri resmi olarak açıklandı. Özellikleri sayesinde birçok kişinin ilgisini çeken hoparlör; önemli akıllı teknolojiler arasında yer alıyor.

  • HomePod Mini tasarım özellikleri açısından herkesin beğenisini kazanmış durumda. Siyah ve beyaz renkleri bulunan hoparlörün önceki versiyonlarına nazaran tasarım değişikliğine gittiği görülüyor. Oval ve yuvarlak şekillere bürünen hoparlör tıpkı bir ev aksesuarı gibi duruyor.
  • Siri ile eşgüdümlü olarak çalışabilen hoparlör, dokunmatik bir ekrana sahip. Bir kişiye mesaj göndermek istediğinizde Siri teknolojisini kullanmanız ve Siri’ye sesinizi duyurmanız yeterli oluyor. Son zamanların en dikkat çeken saati olan Apple Watch Series 5 çipi bu hoparlörde de yer alıyor.
  • HomePod Mini ayarları cihazın üzerinde bulunan ekran üzerinden yapılabiliyor. Yani kullanımı da kolay olacağa benziyor.

HomePod Mini Fiyatı Açıklandı

Hoparlörün özelliklerinin ardından çıkış tarihi ve fiyatı konusunda açıklamalar yapıldı. HomePod Mini çıkış tarihi için 16 Kasım 2020 günü hedef gösterildi. Ayrıca cihazın fiyatı 99 Dolar’lık etikete sahip olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.