iPhone 12 AnTuTu Puanları Düşük Çıktı

iPhone 12 AnTuTu Puanları Düşük Çıktı

0 68

13 Ekim iPhone 12 tanıtım etkinliği ile adından söz ettirmeyi başaran Apple, 4 yeni amiral gemisiyle sahnede tozunu atmaya başladı. Ancak Apple için her şey yolunda gitmiyor. Çünkü hemen her telefonda olduğu gibi iPhone 12 telefonları da AnTuTu testine girdiler. Ancak iPhone 12 AnTuTu puanları ne yazık ki beklenenin altında çıktı. Çıkan düşük puanlar tüketicileri düşündüreceğe benziyor.

iPhone 12 AnTuTu Puanı Belli Oldu

CPU, GPU, RAM ve kullanıcı arayüzü performansı gibi kategorileri bulunan AnTuTu kategorilere göre iPhone 12 puanlarını açıkladı. Yapılan açıklama sonrasında iPhone 12 AnTuTu puanı 564.899 olarak belirlendi. Her ne kadar yeni özellikleri sayesinde telefon piyasasını sallamayı başarsa da Xiomi Mi 10 Pro AnTuTu puanı bile iPhone 12’den daha yüksek seviyelerde bulunuyor. 687.000’lik puanıyla Apple’ın yeni oyuncaklarını geçmeyi başaran Xiaomi; telefonu almak isteyen pek çok kişinin düşünmesine yol açtı.

iPhone 12 Pro AnTuTu Puanı iPhone 12’den Yüksek Seviyede

Apple’ın 4 yeni amiral gemisinden biri olan iPhone 12 Pro özellikleri kapsamında aldığı puanlarla iPhone 12’yi geçmiş durumda. 572.133’lük AnTuTu puanı sayesinde cihaz daha yüksek bir performans sunduğunu kanıtladı. Ancak açıklanan iPhone 12 Pro AnTuTu puanı A14 Bionic hakkında endişelerin yaşanmasına sebep oldu. İlk defa kullanılan bu işlemcinin diğer telefonlara fark atması beklenirken sadece %5 seviyesinde bir performans yükselişi gözlendi. Bu artışın tüketicileri pek fazla tatmin edeceği düşünülmüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.