iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar Fiyatı Dudak Uçuklattı

iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar Fiyatı Dudak Uçuklattı

0 422

13 Ekim tarihinde düzenlenen iPhone 12 tanıtım etkinliği kapsamında 4 farklı cihaz tanıtan Apple, teknoloji tutkunlarının merceği altına alınmaya başlandı. Apple tarafından tanıtılan iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max cihazları sahip oldukları özellikler sayesinde pek çok telefonu geri planda bıraktı. Ancak bugün itibariyle gözler iPhone 12 Pro fiyatına çevrildi. iPhone 12 Pro Vatan Bilgisayar fiyatı adeta dudak uçuklattı.

iPhone 12 Pro Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

13 Ekim tarihinde yapılan iPhone 12 tanıtım etkinliğinden hemen sonra yeni çıkan Apple oyuncakları için Vatan Bilgisayar ön sipariş almaya başladı. Vatan Bilgisayar tarafından yapılan girişim sonrasında iPhone 12 Pro ön sipariş fiyatı duyanları hayrete düşürdü. Vatan Bilgisayar 23.600 TL gibi bir fiyat seviyesinden satışa sunduğu telefon için stokları kısa süre zarfında eritti. Her ne kadar firma yüksek bir fiyattan ön sipariş alsa bile iPhone 12 Pro gerçek fiyatı konusunda yapılan araştırmalar 13.600 TL seviyesinde bir etiketle karşılaşacağımızı gösteriyor.

Vatan Bilgisayar iPhone 12 Pro ile Reklam Çalışması Yaptı

iPhone tutkunlarının yakından takip ettiği yeni telefonlar için ilk atılımı yapan Vatan Bilgisayar birçok platformda eleştirilerin odağı haline geldi. Bu kadar yüksek bir etiket ve az stok bulundurmasıyla firmanın reklam yaptığını düşünen kişi sayısı bir hayli fazla. Koyduğu etiket sayesinde firma anlık 4000’e yakın kişiyi resmi web sayfasına çekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.