İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kotasız Wi-Fi Hizmeti Sunacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kotasız Wi-Fi Hizmeti Sunacak

0 11

İstanbul Büyük Belediyesi verdiği hizmetlerle İstanbul halkına kolaylık sağlamaya çalışıyor. Uzun zamandan veri sağladığı ücretsiz Wi-Fi ayrıcalığından birçok İstanbullu yararlanıyordu. Ancak bu hizmet kotalı olarak sunuluyordu. İBB kotasız Wi-Fi vermeye başlayacak. Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle 28 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde herkes internetten kotasız bir şekilde yararlanmaya başlayacak. İBB sınırsız Wi-Fi hizmeti sayesinde özellikle gençlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Belediyenin İnternetine Nasıl Bağlanılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin internetine bağlanmak için mobil cihazınızdan ya da tabletinizden internet ayarları bölümünü açmanız gerekiyor. Sonrasında oturum açma sayfası gelecektir. Burada istenen bilgileri girerek internet bağlantısı kurabilirsiniz. İBB WiFi oturum açma sayfası gelmiyor şeklinde birçok şikayet gelmektedir. Eğer siz de böyle bir sorunla karşılaşırsanız belediyenin ilgili hizmet birimine telefonla ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

İBB Wi-Fi Noktaları Sınırsız İnternet Verecek

İSTTELKOM işbirliğiyle verilen ücretsiz Wi-Fi hizmetine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle kotasız bir şekilde erişim sağlanabilecek. Belediyeye ait tüm Wi-Fi noktalarını tercih ederek internet bağlantısı kurmanız mümkün olacaktır. Özellikle evinde interneti bulunmayan öğrenci ve gençler belediyenin sağladığı bu hizmetten yararlanmayı tercih ediyorlar.

Belediyenin internetini kullanırken İBB WiFİ şifre değiştirme gibi ekstra bir aşamayla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. İstanbul’da en çok Eminönü, Sultanahmet ve Atatürk Kütüphanesi tarafından bağlanılan wifinin internete bağlanma ihtiyaçlarını kolayca karşıladığını söyleyebiliriz. Belediyenin internetini bugünden başlayarak sınırsız bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.