Moto E7’nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu

Moto E7'nin Avrupa Fiyatı Belli Oldu

0 19

Akıllı telefon piyasası şahlanmadan önce herkesin elinde bulunan Motorola telefonları, bir süre adını unutturmuştu. Ancak firmanın son zamanlarda yaptığı girişimler neticesinde marka yeniden gündeme geldi. Özellikle Motorola cep telefonu 2019 yılından itibaren yeniden raflarda yerini almaya başladı. Yeni geliştirilen ve yakında piyasaya sunulması beklenen Moto E7 Avrupa fiyatı da açıklanınca teknoloji severler gözünü markaya çevirdi.

Moto E7 Avrupa Fiyatı Sızdı

Moto E7 Plus özellikleri ile birçok kişinin ilgisini çekerken; marka yeni bir atılım gerçekleştirdi. Yaptığı atılım neticesinde Moto E7 telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Henüz satışa sunulmayan cihazın özelliklerinin ardından fiyatı da sızdı. Sızan Mobiles 91 haberine göre göre; Moto E7 Avrupa Fiyatı 120 Euro olacak. Bu da Türk Lirasıyla yaklaşık olarak 1.115 TL’ye tekabül ediyor. Moto E7 Plus bataryası ile teknoloji severlerin dilinden düşmezken; bu telefon da uygun fiyatıyla göz dolduracağa benziyor.

Moto E7 Özellikleri de Sızmıştı

Motorola yeni telefon üretme konusunda hızlı davranırken; teknoloji severler de telefon özelliklerini sızdırmak için acele ediyorlar. Fiyatının ucuzluğunun yanı sıra özellikleriyle de dikkat çeken cihaz 6,2 inçlik HD ve LCD ekran özelliği taşıyor. 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza özellikli Motorola telefon 2020 yılının makul cihazları arasında gösterilebilir. 12 MP ve 2 MP çift arka kameralı cihaz, 5 MP selfie kamerasına sahip. Moto E7 bataryası ise 3.550 mAh. Moto E7 renk seçenekleri konusunda merak yaşayanlara ise; mobil telefonun mavi ve kırmızı alternatiflerinin bulunacağını söyleyebiliriz.

Moto E7 Tanıtım Etkinliği Belli Oldu

Motorola akıllı telefon konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Henüz 1 ay önce Moto E7 Plus ile gündemden düşmeyen marka şimdi de adından Moto E7 Avrupa fiyatı ile söz ettiriyor. Özelliklerinin ve fiyatının sızdırılmasının ardından resmi olarak tanıtım etkinliği tarihi de açıklanan telefon yakında raflarda yerini alacak. Moto E7 tanıtım etkinliği 11 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek. Böylece Motorola fiyat konusunda tüketicileri üzmeyen tavır sergilerken tanıtım etkinliği çerçevesinde cihazını daha iyi tanıtma fırsatını elde edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.