WhatsApp | info@internethesaplari.com


Blutv Nedir (05.02.2019 00:09:08)
Dijital sistem olarak, dizi ve film yayını yapan bir platformdur. BluTV nedir konusunda, üyelik sistemiyle dahil olunabilen bir izlence platformu olduğundan bahsedebiliriz.

BluTv www.blutv.com.tr web adresinden yayın yapmakta ve hemen her platform tarafından desteklenmektedir.

BluTv İçerikleri Nelerdir?

Yerli ve yabancı filmler, popüler diziler ve TV şovlarının yayınlandığı platform, üyelik kayıt formunu dolduran herkese açıktır. Abonelik kaydı yapmak için ‘’Üye Ol’’ sekmesi kullanılarak, kişisel bilgiler ile doğrudan üyelik sağlanabilir. Kişisel bilgilerde yalnızca isim- soy isim ve e-mail adresi yeterlidir. Hızlı ve kolay şekilde üyelik sağlanabilir.

Her an en az 100 adet yeni içeriğin sunulduğu BluTV platformunda belgeseller, yabancı filmler, yerli sinema filmleri ve Dünya çapında dizilere ulaşmak mümkündür. Platformda sunulan liste menüden seçim yapılabilir ya da kategorilere göre istenilen yayınlara erişim sağlanabilir. Filtreleme sistemi ile arama çubuğundan istediğiniz dizi ve filmlere hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

BluTV Üyelik Sistemi

Üyelik ekranında sunulan kişisel bilgiler formundan sonra ödeme bilgileri sunulmaktadır. BluTV ücretli yayın yapan internet sitelerinden biridir. Standart üyeliklerde aylık 14.99 TL ile üyelik sağlanmaktadır. Kayıt olan aboneler, ödeme bilgilerini girerek, sisteme dahil olabilirler.

BluTv yeni kayıtlar için ilk 1 hafta ücretsiz üyelik sunuyor. Ya da Blutv sistemini denemek isteyenler için 1 hafta ücretsiz kullanım hakkı sunuluyor. İsteyen kullanıcılar 1 haftalık deneme süresi sonrasında aboneliklerini iptal edebilirler. İptal işlemi için kayıt olunan ‘’Hesabım’’ sayfasına giriş yaparak ‘’İptal Et’’ sekmesinden işlem yapılabilir.

BluTv Desteklenen Platformlar

Tüm web programları ile uyumlu sistem sunan BluTv, Google Chrome, Safari, Yahoo ve Yandex gibi pek çok tarayıcıdan erişim sunmaktadır. Windows, MacOs ve Linux platformlarından erişim sağlanabilen Blutv’ye akıllı cihazlardan da katılmak mümkündür.

IOS, Android ve Windows Phone sistemine sahip akıllı telefonlardan, tablet cihazlardan izlemek mümkündür. İnternet erişiminin bulunduğu tüm cihazlardan BluTv web sitesine giriş yapılarak %100 mobil uyumluluk sunan sistem ile kesintisiz izlence sağlanabilir.