WhatsApp | info@internethesaplari.com


Spotify (09.03.2019 19:19:03)
Spotify, Dünya’nın en popüler video müzik platformlarından biridir. Mobil teknolojiler ile uyum sağlayan sistem, milyonlarca şarkıya erişim olanağı sunuyor.

‘’Herkes İçin Müzik’’ sloganı ile birbirinden eğlenceli kategoriler sunan video müzik platformu, tablette, cep telefonundan kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Hazır müzik listelerinden en çok dinlenen şarkılara erişim sağlayabilir, en sevdiğiniz müzikleri seçebilir veya arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları görüntüleyerek kesintisiz müzik keyfini sürdürebilirsiniz.

Türkiye'de Spotify        

Seçkin müzik koleksiyonları ile ücretsiz üyelik seçeneği sunan Netflix, Premium üyelik sistemiyle milyonlarca içerik sunuyor. Türkiye’de çok sayıda üye sayısına sahip olan platform, Stockholm- İsveç merkeziyle faaliyet gösteriyor. Ücretsiz sürüm seçeneği ile tüm akıllı cihazlardan kullanılabilirlik sunan Spotify, global alanda en çok tercih edilen müzik sistemlerinden biridir.

Ücretsiz üyelik ve Premium üyelik seçenekleriyle faaliyet gösteren Spotify’a; www.spotify.com.tr web adresinden erişim sağlanabilir. Müzik indir seçeneği veya hazır koleksiyonlardan dinleme seçenekleri ile online program sunuluyor. Üstelik liste oluşturarak dilediğiniz her yerden kesintisiz erişim ve müzik keyfi sağlayabilirsiniz.

Reklamlı ve reklamsız müzik olarak değerlendirilebilen Spotify, Premium üyelik seçeneğinde reklamları geçme özelliği ile kesintisiz müzik olanağı sunuyor. 180 milyon üzerinde kayıtlı üyesi bulunan müzik platformu, sanatçılar için özel bir topluluk sistemi sunuyor. Geliştiriciler, topluluklar ve müzik arşivlerini hemen inceleyebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsiniz.

Dünyada Spotify 

Uluslararası alanda geniş kapsam sunan Spotify, İsveç merkezli bir sistemdir. Dünya’nın pek çok ülkesinde kullanılan ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan Spotify, Almanya, Belçika, Kanada, Danimarka ve İspanya ofisleriyle faaliyet gösteriyor. Finlandiya, İtalya, Fransa, Hollanda, Norveç, Polonya ve Singapur ülkelerinde hizmet veren Spotfy ayrıca, Amerika, Meksika ve Hong Kong ülkelerinde de global ofisleriyle hizmet veriyor.

Her ana ve her tarza uygun müzik seçenekleri, geniş müzik yelpazesi ile milyonlarca seçenek sunan Spotify, kesintisiz ve sorunsuz erişim seçeneği ile sunum yapıyor. Premium üyelik sistemi, reklamsız müzik dinleme fonksiyonu ile tercih ediliyor. Mobil