PUBG Mobile Zombi Modu Yeniden Aktif Edildi

PUBG Mobile Zombi Modu Yeniden Aktif Edildi

0 27

Sevilen oyunlardan PUBG Mobile, 2019 Ağustos döneminde aktif ettiği zombi modunu bir süre önce kaldırmıştı. Ancak oyun, zombi modunun yeniden aktif olacağını duyurdu. Cadılar Bayramı Haftası kapsamında PUBG Mobile zombi modu oyuncuların yararlanması için aktif edilecek. Mod sayesinde oyuncular heyecan dolu bir serüvene adım atacaklar. PUBG Mobil Zombi Modu’nda neler olacak? diye merak ediyorsanız hemen bilgi alabilirsiniz.

PUBG Mobile Zombi Modu’nun Özellikleri Nelerdir?

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Haftası Etkinliği kapsamında 16 Ekim 2020 tarihinden 9 Kasım 2020 tarihine kadar Zombi Modu’nu aktif edecek. Modun aktif olmasıyla beraber oyunun içerisinde farklı kostümler, balkabağından lambalar ve görsel efektler kullanılarak Cadılar Bayramı konseptine uyum sağlanacak. Modun oyuna getirdiği özellikler ise şöyle:

  • Oyunda iki ayrı grup olacak. Bu gruplardan birisi Zombiler, diğeri Savunanlar ismiyle nitelendirilecek.
  • Zombiler oyundan galip çıkabilmek için dövüş tekniklerini ve bekleme sürelerini kullanabilecekler. Ayrıca zombilerin galip sayılabilmesi için oyunda hiç savunan kalmayınca kadar devam etmesi gerekecek.
  • Savunanlarda M416 VE AK47 gibi isimlere sahip güçlü silahlar var. Savunanlar kendilerini korumak için hızlı ve gizli zombiye dönüşebilirken; zombi kralı da olabiliyorlar.
  • Zombiler savunanları öldürmeyi başardığında ve sadece 3 savunanla savaşmak zorunda kaldıklarında artık öldürülmemeleri gerekiyor. Eğer öldürülürse bir daha oyuna geri dönüş yapamıyorlar. Çünkü geriye kalan 3 savunan artık Galipler tayfasına dahil oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.