Sounds on Snapchat Özelliği Aktif Edildi

Sounds on Snapchat Özelliği Aktif Edildi

0 17

TikTok ve İnstagram’ın popüler sosyal medya siteleri arasında boy göstermeye başlamasıyla beraber sosyal ağların müdavimlerinden olan Snapchat geri planda kaldı. Bu kapsamda Sounds on Snapchat özelliğini devreye sokarak yeniden gündeme gelmeyi planlayan ağ, kullanıcılarını memnun etti. Snaplere ses ekleme şansı tanıyan bu özellik sayesinde kullanıcılar yaptıkları Snaplere istedikleri müzikleri ekleyerek oluşturdukları yayınları paylaşabilecekler.

Snaplere Ses Ekleme Özelliği ile TikTok’a Yakınlaştı

Son zamanların en dikkat çeken sosyal medya ağı TikTok; videolara ses ekleme özelliği sayesinde gündemden düşmüyor. Snapchat platformu da kendisinde olan Snaplere ses ekleme özelliğini aktif ederek kullanıcıların beğenisine sundu. Böylece TikTok kadar başarılı bir performans yakalamak istediğini açıkça ortaya koydu.

Snapchat Müzik Ekleme Özelliğinin Avantajları Nelerdir?

Sounds on Snapchat adıyla duyurduğu özelliği sayesinde hazırlanan Snaplere müzik ekleyebilme imkanı sağlayan platform birçok avantajı da beraberinde getirerek kullanıcılarına sundu.

  • Öncelikle uygulama üzerinden hazırladığınız snaplere istediğiniz müziği ekleyebiliyorsunuz. Ekleyebileceğiniz müzikler içerisinde lisanssız seçenekler kadar lisanslı alternatifler de söz konusu.
  • Müzik ekleyerek hazırladığınız snapinizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.
  • Aynı müziği kullanan snapleri tek bir tıkla görebiliyorsunuz. Böylece Snapchatte en çok dinlenen ve kullanılan müzikler hemen listenmiş olacak. Ayrıca yeni müzikler piyasaya çıktığı zaman vakit kaybetmeden bu müzikleri öğrenebileceksiniz.
  • Snaple paylaşılan müziği beğendiyseniz ve tamamını dinlemek isterseniz Spotify, Apple Music ve SoundColud gibi müzik platformlarından dinleme şansına sahipsiniz.
  • Şuan için tüm iOS cihazlarda kullanılabilen özelliğin yakında Android için de uyumlu hale getirileceği düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.