Steam Oyun Key Etkinleştirme

Steam Oyun Key Etkinleştirme

0 7

Steam oyun severlerin her zaman takip ettiği bir platformdur. Platform dahilinde belirli periyotlarla yeni oyunlar yayınlanmaktadır. Yayınlanan oyunlar için keyler hazırlanmaktadır. Hazırlanan keyleri alanlar Steam üzerinden bu keyleri etkinleştirebilirler. Etkinleştirme yapılmadan oyunlar aktif ve online bir şekilde oynanamaz. Steam oyun key etkinleştirme yapabilmek için takip etmeniz gereken adımları sizler için paylaştık.

Steam Oyun Kodu Etkinleştirme

Steam üzerinden oynanabilen oyunlar için oluşturulan keyleri Steam dışında farklı bir mağaza, site ya da platformdan aldıysanız Steam oyun kodu etkinleştirme yapmanız gerekiyor. Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız hemen Steam oyun key etkinleştirme nasıl yapılır sizlere aktaralım.

  • Steam oyun kodu etkinleştirme için öncelikle Steam hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer Steam uygulaması bilgisayarınızda yoksa Steam indir seçeneğini uygulayıp ardından hesabınızı aktif ediniz.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranda Oyun Ekle yazılı bir buton vardır. Buraya tıklayınız.
  • Steam ürün etkinleştirme kodu nerede yazar diye soruyorsanız; az önce tıkladığınız Oyun Ekle sayfasının içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadan ilerleyerek sözleşmeyi onaylayın.
  • Steam ürün kodu nerede yazar merak edenler için bu aşamada karşınıza çıkacağını söyleyebiliriz. Aldığınız kodu bu aşamada açılan ekrana yazınız.
  • İleri ve Tamam butonlarına basarak artık kodunuzu aktif edebilirsiniz.

Steam Ürün Etkinleştirme Kodu Bedava Mı?

Steam oyunları için kimi zaman kampanyalar yapılıyor. Bu kampanyaları takip ederek hediye Steam cüzdan kodu bulabilirsiniz. Ancak Steam oyun key etkinleştirme genellikle ücretli şekilde alınan kodlarla yapılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.