Trendyol Yemek Siparişi Uygulaması ile Geliyor

Trendyol Yemek Siparişi Uygulaması ile Geliyor

0 24

Koronavirüs’ün ülkemizde ve dünyada kendisini göstermesiyle birlikte online alışveriş platformlarının önü açıldı. Bu platformlardan birisi de Trendyol’du. Trendyol giyimden, aksesuara, ev eşyasına kadar ihtiyaç duyulan ürünleri tüketiciyle buluşturuyordu. Son zamanlarda alınan bilgilere göre firma yemek sektörüne de el atacak. Trendyol Yemek Siparişi uygulaması sayesinde birçok kişinin ilgisini çekmeyi daha şimdiden başardı. Trendyol Yemek için merak edilenleri açıkladık.

Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Ünlü eticaret sitesi Trendyol, geliştirdiği yeni projeyle bu alanda hizmet veren Getir ve YemekSepeti için büyük tehlike oluşturacağa benziyor. Trendyol yemek siparişi vermek için ilk detaylar belli oldu. Site üzerinden işine, evine yemek getirtmek isteyenlerin aşağıdaki aşamaları takip etmesi gerekecek gibi duruyor.

  • Öncelikle sitenin ayrı bir uygulama yapılacağı düşünülmüyor. Trendyol’un resmi adresi üzerinden giriş yapıldıktan sonra yemek için ekstra bir sayfa oluşturulacak. Buradan girerek sipariş verebileceksiniz.
  • Trendyol yiyecekler konusunda henüz hizmet bölgesini açıklamadı. Ancak aldığımız bilgilere göre en başta tüm Türkiye’de hizmet vermezse ilk olarak büyükşehirler hizmet bölgesi seçilecek.
  • Yemek siparişinizi verdikten sonra belirttiğiniz adrese yiyeceğiniz en fazla 30 dakika içerisinde gelecek. Bu da YemekSepeti için önemli bir rakip olduğunu tekrar kanıtlıyor.

Trendyol Yemek Siparişine %30 İndirim Verecek

3 haftalık deneme sürecinin ardından aktif bir şekilde kullanıcılarının beğenisine sunulması planlanan Trendyol Yemek uygulamasının kampanyası da sızan bilgiler arasında yer aldı. Yapılacak kampanya çerçevesinde uygulama üzerinden yemek siparişi veren kişiler, ilk 3 siparişi için 30 TL ve üzerinde harcama yaptıklarında %30 indirim alacaklar. Böylece yaptığı kampanyayla birlikte rakiplerine bir çelme daha atacağı düşünülmeye başlandı.

Trendyol Yemek hizmeti devreye girmeden sipariş yapılabilecek alana dair fotoğraflar yayınlanmaya başlandı. Böyle olunca birçok kişinin ilgisini şimdiden çekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.