Ücretsiz Youtube Arka Planda Çalma

Ücretsiz Youtube Arka Planda Çalma

0 9

Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan müzik dinleme platformları arasında Youtube ilk sırada ipi göğüsleyen taraf olarak yıllardır hizmet vermektedir. Her ne kadar Youtube birçok ihtiyaca yanıt verse ve kendisini sürekli olarak geliştirse bile bazen kısıtlamalar sunabiliyor. Son zamanlarda Youtube Premium ile kullanıcılarına ücretli hizmet sağlayarak onların telefonlarında arka planda video oynatmalarına destek veriyor. Ancak birçok kullanıcı bu hizmeti ücretsiz almak istiyor. Bu noktada sizlere ücretsiz Youtube arka planda çalma için ipuçları verdik.

Youtube Arka Planda Oynatma Yöntemi

Youtube Premium arka planda oynatma özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Ancak bu özelliği ücretsiz deneme sürümünün ardından para ödeyerek kullanmanız zorunlu tutuluyor. Youtube’a ödeme yapmadan Youtube arka planda çalma 2020 yöntemini sizlerle paylaştık.

1-      Youtube Arka Planda Çalma Android

Son zamanlarda en çok satılan Android telefon markası Xiaomi olunca birçok kişi Xiaomi Youtube arka planda oynatma yöntemini merak ediyor. Ücretsiz bir şekilde Xiaomi de dahil olmak üzere tüm Android telefonlarınızda arka planda video oynatabilirsiniz.

Bunun için öncelikle cihazınızdan Youtube’un uygulamasını açmalısınız. Uygulamaya girdiğinizde masaüstü seçeneğini tercih etmelisiniz. Masaüstü moduna geçtikten sonra oynatmak istediğiniz videoya girerek uygulamadan çıkınız. Telefonunuzun üst bölümünde bulunan kontrol panelinden videonuzu oynatarak keyifle dinleyebilirsiniz. Böylece Youtube arka planda çalma programsız olarak gerçekleşecektir.

2-      Youtube Arka Planda Çalma iPhone

iPhone telefonlar için Youtube arka planda çalma uygulama ile yapılabilmektedir. App Store mağazasına giriş yaparak Dolphin Browser indirmeniz gerekiyor. Tarayıcıyı yükledikten sonra açarak Youtube resmi sayfasına ulaşın. Android telefonlarda olduğu gibi bu yöntemde de dinlemek istediğiniz videoyu açıp çıktıktan sonra kontrol panelinizden başlatarak arka planda dinleyebilirsiniz. Dolayısıyla Youtube arka planda çalma APK yardımıyla kısa sürede aktif edilebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.