Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

0 12

Günümüzde en çok oynanan nişan oyunları arasında Riot Games’in temsilcisi Valorant yer alıyor. Özellikle erkeklerin daha çok girdiği Valorant için çeşitli aramalar yapılarak internet üzerinden hileler bulunmaya, hata kodları giderilmeye nickler değiştirilmeye çalışılıyor. Eğer siz de bir Valorant oyuncusuysanız ve nickinizi değiştirmek isterseniz Valorant nick değiştirme nasıl yapılır diye merak edenlerin sorularına yanıt verdiğimiz yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Valorant İsim Değiştirme

2019 yılında Riot Games tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Valorant oyunu her geçen gün hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Kullanıcılar da oyunu merak edip girdikten sonra isimlerini değiştirmek isteyebiliyorlar. Çünkü oyuna girdikten sonra çıkmak pek kolay olmuyor. Valorant nick değiştirme yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Az önce de belirttiğimiz üzere oyun Riot Games firması tarafından hazırlandı ve piyasaya sunuldu. Bu yüzden Valorant’taki isminizi değiştirmek için firmanın resmi web sayfasına girerek Riot nick değiştirme sayfasından yardım almanız gerekiyor.
  • Valorant isim değiştir işlemini yapabilmek için firmanın resmi web sayfasına kullanıcı bilgilerinizi yazarak giriş yapınız.
  • Hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yaptıysanız Riot ID yazan ilgili bölümü bularak tıklayın.
  • ID’nizin hemen yakınında bir kalem işareti bulunmaktadır. Bu kalem işareti aslında sizin Valorant nick değişikliği için tıklamanız gereken yerdir.
  • Kaleme tıkladıktan sonra istediğiniz kullanıcı adınızı girmelisiniz. Kullanıcı adınıza karar verdikten sonra artık sadece Gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.