WinRAR Şifre Kırma Yöntemi

WinRAR Şifre Kırma Yöntemi

0 5

Bilgisayarlarda oluşturulan belgeleri saklamak, sıkıştırmak ve dosyalayarak güvenli şekilde tutmak için çeşitli programlar kullanılmaktadır. Bu programların başında da WinRAR gelmektedir. WinRAR yazılımı sayesinde Windows işletim sistemli tüm bilgisayarlarda saklama ve dosya şifreleme işlemleri yapılabilmektedir. Yapılan şifreler her ne kadar dosyaların güvenliğini sağlasa bile kimi zaman şifreler unutulabilmektedir. Unutulan WinRAR şifreleri için WinRAR şifre kırma yöntemi hakkında bilgi verdik.

WinRAR Şifresi Nasıl Kırılır?

Hazırladığınız ve sizin için önemli olan dosyaları WinRAR aracılığıyla sıkıştırdıysanız ve şifrelediyseniz şifrenizi unutmanız halinde WinRAR şifresi kırma yöntemini kullanabilirsiniz. Rar şifresi kırma programsız resimli anlatım ile gösterilebilmektedir. Ancak en güvenli ve kesin çözüm program yardımıyla şifreyi kırmaktır. WinRAR şifre kırma programı ve kullanışı için aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

  • RAR şifresi kırma online olarak indirilebilen programla gerçekleşmektedir. Şifre kırmanızı sağlayacak PassFab for RAR programı ücretsiz şekilde edinilebilir.
  • Programı cihazınıza indirip kurduktan sonra bilgisayarınızdaki şifresini unuttuğunuz RAR dosyasının üzerine gelin ve birlikte aç seçeneğinde programı tercih edin.
  • Açılan ekranda Dictionary Attack yazan kısma tıklayın. Kırma işlemini Start düğmesine basarak başlatın.
  • İşlem sonlandığında WinRAR çevrimiçi şifre kaldırma kodu ekrana yansıyacaktır. Bu program tarafından size verilecek yeni bir şifredir.
  • Size program tarafından verilen şifreyi kullanmanız halinde artık dosyanız sorunsuz bir şekilde açılacaktır.
  • Aynı işlemi Zip şifresi kırma için de tercih ederek gönül rahatlığıyla dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.