Yeni Dota 2 Kahramanlarının Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni Dota 2 Kahramanlarının Çıkış Tarihi Belli Oldu

0 15

Dota 2 hayranlarına Valve tarafından müjde verildi. Verilen müjde neticesinde yeni Dota 2 kahramanlarının çıkış tarihi belli oldu. Oyunun resmi bloğu üzerinden yapılan açıklama neticesinde oyuna katılacak yeni kahramanlar ve bu kahramanların ne zaman oyuna dahil olacağı hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Eğer siz de Dota 2 yeni kahramanları hakkında bilgi almak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

2021 Dota 2 Yeni Kahramanları Heyecan Yarattı

Valve tarafından yapılan açıklamada 2021 yılının ilk çeyreği hedef gösterildi. İlk Dota 2 kahramanı bu zaman dilimi içerisinde oyuna dahil olacak. Valve tarafından gösterilen ikinci hedef tarih ise; Mart 2021 dönemi oldu. Mart ayı bitmeden oyuna 2 yeni kahramanın daha katılım sağlayacağını belirterek Dota 2’ye 3 yeni kahraman geleceğinin müjdesini verdi.

Online TI9 Etkinliğiyle Kahramanların İsimleri Duyuruldu

Eylül 2020 döneminde gerçekleşen online TI9 etkinliği kapsamında yeni kahramanlar hakkında da bilgi veren Dota 2, meraklıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bu etkinlikte Snapfire ve Void Spirit isimli kahramanlardan söz edilmişti. Söz edilen iki kahramanın Mart 2020 döneminde geleceği belli oldu.

Dota 2 Yeni Özellikleriyle Dikkat Çekeceğe Benziyor

Dota 2 yeni kahramanlarının çıkış tarihi hakkında yapılan açıklamaların ardından bazı güncellemelerin de geleceği belirtildi. Böylece Dota 2 oyuncularını 2021 yılında yeni sohbet çarkı sesleri ve yeni zorlu aşamalar bekliyor. Oyunun yaptığı bu atılımlarla yeni sezonda kullanıcısını platformda tutacağı düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.