Youtube Video Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube Video Dönüştürme Nasıl Yapılır?

0 7

Günümüzde en çok kullanılan ve müzik dinlenen platform şüphesiz Youtube’dur. Google alt yapısındaki Youtube üzerinden film, dizi, çizgi film izlenebiliyor, müzik dinlenebiliyor. Ayrıca izlenen videolar bilgisayar ve telefon gibi cihazlara indirilerek internet bağlantısı olmaksızın sürekli oynatılması sağlanıyor. Youtube’da yer alan bir videoyu beğendiyseniz ve indirmek istiyorsanız Youtube video dönüştürücü kullanmanız gerekiyor.

Youtube’dan indirdiğiniz videoları dönüştürmek için piyasada ücretsiz olarak hizmet veren dönüştürücüler yer alıyor. Bu dönüştürücüler hakkında bilgi almak isterseniz Youtube video dönüştürme nasıl yapılır sorusunu yanıtladığımız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Böylece Youtube video indirme MP3 ve MP4 alternatifleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Videoları MP3 ve MP4 Formatına Nasıl Dönüştürülür?

İnternet ortamında online olarak hizmet veren MP3 Youtube dönüştürücü MP3 dönüştürmeye, MP4 dönüştürücüler ise video olarak dönüştürmeye imkan sağlamaktadır. Aşağıda sıraladığımız portallar aracılığıyla hem dönüştürme işlemini yapabileceksiniz, hem de Youtube video nasıl indirilir şeklinde aklınızda bir soru işaret varsa bu soru işaretini giderme şansını elde edeceksiniz.

AmoyShare Free Video Finder: Youtube video indir MP3 işlemleriniz için basit bir şekilde kullanabileceğiniz ücretsiz video indirme sitesidir. Sitedeki hizmetten faydalanabilmek için indirmek istediğiniz videonun linkini bilmeniz yeterlidir.

GenYoutube: 55 farklı formatıyla dikkat çeken siteden kolayca linkleri yapıştırarak video indirimi gerçekleştirebilirsiniz.

Y2mate: Son zamanlarda Youtube dönüştürücü MP4 ve MP3’ler için en çok kullanılan portaldır. Güvenilirliği ile dikkat çeken site günlük bazda büyük ölçüde ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Siteden kolayca Youtube video dönüştürme yapabilirsiniz.

SaveForm: Y2mate ile birlikte günümüzün en çok aratılan Youtube video dönüştürücü özelliğini SaveForm göstermektedir.

Youtube Video Dönüştürme Programları

Youtube videolarını dönüştürmek için video indirme sitesi olarak hizmet veren yukarıdaki sitelerden birini tercih edebilirsiniz. Ancak siz internette sürekli bu siteleri aramakla uğraşmak istemiyorsanız video dönüştürmek için kullanabileceğiniz programları edinebilirsiniz.

Programları bilgisayarlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilir ve bu sitelere erişim problemi yaşandığında video indirmek için saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Sizlere önerebileceğimiz programlar arasında; Snaptube, Videoder, Youtube Downloader for Android gibi program ve uygulamalar yer almaktadır. Bu programları edinirken cihazınızdan tarama yapmayı ihmal etmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.